13 března, 2023

Podporují nás

Naše středisko bylo pro rok 2023 podpořeno z Dotačního fondu Libereckého kraje z programu 4.1 Program Volnočasových aktivit. Projekt Nábytek a vybavení do skautské klubovny v Lomnici n. P. byl podpořen částkou 40 000 Kč.

Naše středisko bylo pro rok 2023 podpořeno z dotačního programu 4 města Lomnice nad Popelkou – zájmová činnost a využití volného času dětí a mládeže. Celoroční činnost střediska byla podpořena částkou 35 000 Kč.

Naše středisko bylo také podpořeno organizací Junák – český skaut, Liberecký kraj, z.s. z prostředků Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Fungování střediska usnadňují také sponzorské dary, které vítáme. V případě možnosti poskytnout nám tuto formu podpory se prosím obraťte na vedoucího či hospodáře střediska. Dar středisku je samozřejmě daňově uplatnitelný.